KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 10166449
nr 1016 6449
Blyerts
Runo Andersson, modell, signerad, -47, 56x25
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:44:20
1/2 18:00:31